HIT-6 stručný dotazník o vašich bolestech hlavy


DADO MEDICAL s.r.o

HIT-6 stručný dotazník o vašich bolestech hlavy

Test vlivu bolesti hlavy (HIT)je nástroj používaný na měření,jaký vliv mají bolesti hlavy na Vaši schopnost fungovat v práci,škole,doma a ve společenském životě.Vaše hodnocení Vý¨ám ukazuje,ja velký vliv mají bolesti hlavy na běžný každodenní život a Vaší schopnost fungovat.Test HIT vyvinul mezinárodní tým odborníků na otázky bolesti hlavy z oblasti neurologie a lékařství základní péče o zdraví ve spolupráci s psychometriky,kteří vyvinuli nástroj hodnocení zdraví SF-36.

Cílem testu HIT není poskytovat lékařské rady týkající se lékařské diagnozy anebo léčení.Měli byste říci tomu,kdo Vám poskytuje lékařskou péči,aby Vám poradil ve věci Vašeho konkrétního stavu.

Test vlivu bolesti hlavy:
Tento test byl vytvořen,aby Vám pomohl popsat a vyjádřit,jak se cítíte při bolestech halvy a v jaké činnosti Vám bolesti hlavy zabraňují.

Je-li Váš součet bodů 50 anebo více dle testu HIT-6 potřebuje lékařské vyšetření.
Výsledek byste měli oznámit lékaři. Bolesti hlavy, které máte narušují Váš běžný život a měli by se vyšetřit, aby bylo vyloučeno závažné onemocnění a aby byla zahájena adekvátní léčba. To Vám nabízíme v Headache centru Praha, specializovaném pracovišti, které je zaměřeno na terapii a léčbu bolestí hlavy. Objednejte se on line nebo e-mailem info@dadomedical.cz a nebo zavolejte na číslo 273 130 398.


“Usilujeme o to, abychom Vám poskytli nejlepší diagnostiku a léčbu neurologických onemocnění„